Friday, January 27, 2023
Shikoni Live Sport Mund të shikoni sport drejtpërdrejt në celularin, tabletin ose desktopin tuaj duke përfshirë Futboll, Tenis dhe Basketboll. Gjithçka që ju nevojitet është një llogari e financuar ose të keni vënë një bast në 24 orët e fundit për t'u kualifikuar.

Faqet zyrtare të futbollit

FAQET ZYRTARE TE FUTBOLLIT TV

UDHËZUES TV UEFAZbuloni se ku mund të shikoni Champions League / Europa League në vendin tuaj
Sport TV StreamingMbi 40,000 ngjarje sportive drejtpërdrejt. Është një shërbim Bet365 Streaming dhe kërkohet një depozitë e vogël në llogarinë tuaj për bast. Kjo ju lejon të shikoni ligjërisht shumë ngjarje sportive falas.
FIFA TVKanali zyrtar i FIFA-s në Youtube
uefa.comFaqja zyrtare e UEFA-s
fifa.comFaqja zyrtare e FIFA-s
BundesligaFaqja zyrtare e Bundesligës
Premiership i Mbretërisë së BashkuarFaqja zyrtare e Premiership
La Liga spanjolleFaqja zyrtare e La Ligës Spanjolle
Mediat e ArsenalitFaqja zyrtare e Arsenalit
Chelsea TV drejtpërdrejtFaqja zyrtare e Chelsea FC TV
TV Manchester UnitedFaqja zyrtare e Manchester United
Liverpool TVFaqja zyrtare e Liverpool
Manchester City TVFaqja zyrtare e Manchester City
TV zyrtar i FC BarcelonaFaqja zyrtare e FC Barceolona – Videot e Barcelonës, ndeshjet e plota
Real Madrid TVFaqja zyrtare e Real Madrid TV
Faqet zyrtare të internetit për TV të futbollit, pamje paraprake, udhëzues, rishikime, tabela, rezultate jete, lajme dhe më shumë rreth ekipit tuaj të preferuar.

Shikoni Football Live

Libërbërësit blenë të drejtat për shumë ngjarje sportive si lojëra futbolli për t'u transmetuar në faqet e tyre të internetit. Ju nuk keni nevojë të vini bast për të parë futboll, thjesht hapni llogarinë. Ky është sekreti për të parë lojëra në internet.

A mund të sugjerojë TV SPORT LIVE disa uebsajte të tjera përveç Bookmakers?

Softueri P2P për të parë TV sportiv live ka disa të meta. Ju është dashur të futeni në një server herët dhe së dyti edhe nëse keni arritur të lidheni, cilësia e figurës (edhe pse e qetë) është me rezolucion pak të ulët dhe ndeshja e futbollit vonohet edhe për disa minuta në krahasim me lojën e futbollit live.

Këtu është një përmbledhje e shpejtë e softuerit P2P që do t'ju lejojë të shikoni futbollin drejtpërdrejt. Cilësia është më e dobët dhe ndonjëherë me probleme të serverit:

Softueri SPORT TV:

SportTrader – TV sportiv live, TV këshilla bastesh, tregti sportive

Sopcastështë një aplikacion shumë i dobishëm për të parë futboll live në ueb. Ka shumë kanale sportive.

tvants

Milingonat televizive të drejtpërdrejta sportiveështë një opsion tjetër popullor P2P i disponueshëm për sporte të drejtpërdrejta.

LOJTARE TE TJERE:

Ky imazh ka një atribut bosh alt; emri i skedarit është play.png

Player TVU(Freeware) |Joost(Freeware) |TV online(e paguar)

TENIS LIVE TV - NDESHJE TENISI LIVE FALAS NE INTERNET

Shikoni tenis drejtpërdrejt në internet falas në cilësi shumë të mirë dhe pa vonesa.

Ngjarjet e Tenisit: Turne ATP dhe WTA, duke përfshirë të gjitha ngjarjet e Serive Masters.

Dhe më shumë ngjarje në kanalet Youtube dhe Vimeo

 • Ngjarjet e futbollit në internet: Seria A italiane, Kupa UEFA, Miqësitë Ndërkombëtare, Superliga Portugeze dhe shumë më tepër.
 • Jo vetëm futboll live por edhe tenis, basketboll, snooker.

Dëshmi

“Uebsajt i shkëlqyeshëm për futbollin live, po kërkoja një të ngjashme për një kohë të gjatë, vetëm gjithçka që më nevojitet, pa reklama dhe shumë lidhje të dobishme në një vend…”

“Uebfaqe e bukur për futbollin – rezultate jete, statistika, lidhje të drejtpërdrejta të ndeshjeve të futbollit, pa përmbajtje dërrmuese, vetëm ajo që më duhej…”

"Një nga faqet më të mira të internetit që kam parë ndonjëherë për Soccer TV"

".. kënaqësi për të lundruar atje, faqe interneti profesionale për futbollin"

Transmetim i drejtpërdrejtë i futbollit

Shikimi i TV falas të futbollit në internet

Barcelona, ​​AC Milan, Real Madrid, Arsenal, Man Utd, Man City, Chelsea, Bayern dhe shumë ekipe të tjera futbolli janë transmetuar në kompjuterin tuaj.

Vende për të parë futboll live në internet falas në cilësi shumë të mirë dhe pa vonesa – udhëzues i transmetimit të drejtpërdrejtë

Shikimi i ndeshjeve të futbollit në internet është i lehtë:

 • ndeshje futbolli pa vonesa – drejtpërdrejt
 • cilësi shumë e mirë edhe në lidhje të ngadaltë në internet
 • nuk nevojiten abonime
 • lojëra futbolli falas
 • nevojitet vetëm regjistrim i shpejtë dhe hapje llogarie

Futboll drejtpërdrejt, tenis, gara me kuaj dhe të tjera transmetohen në desktopin tuaj.

Transmetim i drejtpërdrejtë i futbollit në internet:

 • Seria A italiane – Globale (përjashtuar Italinë, Holandën dhe SHBA-në)
 • Ndërkombëtarë/ Kualifikues i Kupës së Botës Evropiane/ Amerika e Jugut
 • Kualifikues i Kupës së Botës – Global (përjashtuar kombet që luajnë)
 • Kualifikimet e UEFA Champions League/ Kualifikuesit e Europa League – Global (përjashtuar vendet pjesëmarrëse, SHBA)
 • Kampionati anglez - Global (përjashtuar MB, Irlandë, Kinë, Izrael, Lindjen e Mesme, Nigeri, Afrikë Jugore, Afrikë Sub-Sahariane dhe SHBA)
 • Superliga Portugeze – E disponueshme vetëm në MB, Eire, Norvegji, Danimarkë, Suedi
 • League Belgian - Global (përveç Belgjikës dhe SHBA)
 • Lidhja e Finish - Global (përveç Finlandës dhe SHBA)
 • Liga daneze - Globale (përveç Danimarkës dhe SHBA)
 • Lidhja polake - globale (përveç Polonisë dhe SHBA)
 • J League – Global (përveç Japonisë, Hong Kongut, Koresë, Kinës, Australisë dhe SHBA-së)
 • Liga Ruse – Globale (me përjashtim të Rusisë, Armenisë, Azerbajxhanit, Bjellorusisë, Gjeorgjisë, Kazakistanit, Kirgistanit, Moldavisë, Taxhikistanit, Ukrainës, Uzbekistanit, Puerto Riko, Turqisë, Greqisë, Qipros, Izraelit dhe SHBA-së)
 • Paulista braziliane - E disponueshme vetëm në Evropë, me përjashtim të Spanjës, Italisë, Turqisë, Greqisë dhe Qipros
 • Ndërkombëtarët Latin - Global (përjashtuar. kombet që luajnë)
 • Futboll i Ligës së Madhe - Global (përjashtuar Kanada, SHBA)
 • Kupa UEFA - Globale (përveç kombeve që luajnë)
 • Kupa të tjera - globale (përveç Australisë, Azisë, Lindjes së Mesme dhe Amerikës së Veriut)
Shikoni ekipe futbolli si:

AC Milan, Inter Milan, AS Roma, Fiorentina, Udinese, FC Bayern Munich, Werder Bremen, Manchester United, Barcelona, ​​Real Madrid, Arsenal, Chelsea, Hamburger SV, Bayer Leverkusen, Borussia Mönchengladbach, FC Schalke 04, Borussia Dortmund, Eintracht , Wisla Krakow, Legia Varshavë, Velez, Colón, Ajax Amsterdam, Porto FC, Sporting Lisbonës, Benfica Lisbonës, São Paulo, Grêmio, Cruzeiro, FC Zurich, FC Basel, Melbourne, Adelaide United dhe shumë të tjera.